Stenlunden 19 og 4 andre boliger er kommet til salg denne uge i Munkebo - se boligerne her.

Foto: Home Kerteminde.
dato

5 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Munkebo. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Munkebo finder vi to af de nyeste villaer til salg med ens udbudspriser. Den ene er beliggende på Stenlunden 19. Denne villa har et boligareal på 111 m² fordelt på 4 rum og ligger på en grund på 785 m², ideel for dem som ønsker plads både inden- og udendørs.

Den anden villa er placeret på Mølkæret 117. Denne bolig tilbyder lidt mere boligplads med sine 117 m², også fordelt på 4 rum. Grunden er en smule mindre, måler 738 m². Begge villaer har en udbudspris på 1.595.000 kr., hvilket giver mulighed for sammenligning blandt købere.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler